Hakkımızda | Referanslarımız | İletişim    
 
 
 

 
Domain & Hosting Hizmetlerimiz
KodKurdu Yazılım olarak, Domain ve Hosting hizmetlerimizi yanlızca kurumsal alanda vermekteyiz. Domain alımlarını yanlızca uluslar arası standartlara ulaşmış, ICANN desteği sunan firmalardan sağlamaktayız. Hosting/VDS/Sunucu hizmetlerimizi ise, yurt içi ve yurt dışı desteği ile, performans ve kalite açısından tamamen kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda hazırlamaktayız.

Neden Sizi Tercih Etmeliyim?
Çünkü biz önümüze gelen herkese hosting/vds hizmeti sağlamıyoruz. Aynı makinayı kullandığınız komşularınızın, sistemi gereksiz yoracak, sitenizin yavaş açılmasına sebep olacak, yazılımlar kullanmasına izin vermiyoruz. Herhangi bir sıkıntı ile karşılaştığımızda, suçu size atmak yerine, sorunu çözmeye yönelik adımlar atıyoruz. Barındırdığımız dosyalara, kendi önemli dosyalarımızmış gibi sahip çıkıyoruz, asla üçüncü şahısların bilgilerinize erişmesine izin vermiyor, güvenlik tedbirlerini en üst düzeyde tutuyoruz.

Diğerlerinden Farkınız Ne?
KodKurdu Yazılım Diğer Rastgele Firma Diğer Kaliteli Firma
Ücretsiz Sistem Kurulumu
Mesai Saatleri Dışında Müdehale
Gelişmiş Güvenlik
Düzenli Yedekleme
Yedekleme İçin Ek Ücret Talebi
Çözüm Üreten Uzman Kadro
Domain'inizin Satılması Riski
Verilerinizin Satılması Riski


Performans Testi
KodKurdu.com kendi sunucularımızda yayın yapmaktadır. Sayfa açılış ve geçiş hızını sitemizi gezmeyi sürdürerek, kolayca test edebilirsiniz.


  Kopyalama Hakaları © 2005-2018 KodKurdu.com’a Aittir. Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2005-2018 KodKurdu.com. All Rights Reserved.