Hakkımızda | Referanslarımız | İletişim    
 
 
 

 
Reklam Yönetimi Hizmetlerimiz
Google AdWords, Google reklam'ının diğer adıdır. Belirlediğiniz miktardaki bütçeyi üst limit olarak belirleyerek hiç bir zaman aşmadan, Google'ın sağladığı Google reklam olanakları ile, müşterilerinize maksimum ulaşılabilirlik sağlayabilirsiniz.

Ne Yapıyoruz?
Bize AdWords danışmanlığı başvurusu yaptığınızda, birkaç hızlı adımdan geçiyoruz.

- Anahtar kelimeleriniz doğru ve yeterli miktarda belirleyip, müşterilerinizin sizin reklamlarınızı ilgilendiği bir alanda arama yaparken görmesini sağlıyoruz.
- Google reklam'ına tıklama başına ödeyeceğiniz miktarı belirliyoruz.
- Google reklam'ınızın bütçesini ve üst limitini belirliyoruz. Böylece reklam maliyeti miktarı her zaman belli oluyor, hiç bir zaman sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz.
- Reklamınızı, verilen anahtar kelimeleri düzgün kullanacak şekilde yaratıyoruz ve yayınlıyoruz.

AdWords İle Müşteri Kitlenizi Nasıl Etkilersiniz?
Sizin reklamınızı tıkladıkça para ödersiniz.
Müşterileriniz, sizin bulunduğunuz alan ile ilgili web sitelerini dolaşırken veya sizin alanınızla ilgili Google'da arama yaptığında, firmanızın reklamını görür.

Gelin hemen Google reklam kampanyanızı başlatalım, siz de internetteki en etkili reklam mecrasında yerinizi edinin. Sizi Arayalım!

Online Aramalar için SEO'nun Önemi
Online aramalarda, sitenizin ve kurumunuzun reklamını yapmak açısından oldukça önemli birer etkendir. Özellikle firma bilgilerinizin, istenilen kelimelerle aramalarda ilk sayfalarda çıkması, reklam ücreti ödemeden, sitenize normalden daha fazla ziyaretçi gelmesini sağlayacaktır. Bu çerçevede, web dünyasında SEO (Search Engine Optimization) dediğimiz, sitenin mümkün olduğunca arama motorlarına uygun bir şekilde düzenlemesi konusu gündeme gelmektedir. Bir çok firma SEO hizmeti verdiğini iddia etsede, size asla sitenizin ilk sayfalarda çıkması garantisini veremezler, çünkü tek yaptıkları sitenizin linklerini düzenlemekten ibarettir. KodKurdu Yazılım olarak biz, SEO konusunda uzman kadromuzun direktifleri doğrultusunda, web yazılımlarınızı hazırlamakta veya mevcut sitenizi baştan aşağı yenilemekteyiz. Eğer sizde sitenizin aramalarda ilk sayfalara kadar yükselmesini, arzu ediyorsanız hemen arayın, uzman ekibimizle görüşün.

Alternatif Internet Reklamları
Eğer reklam portföyünüzü yükseltmeyi planlıyorsanız, Google Adwords haricinde reklam verebileceğiniz pek çok başka firma ile de çalışma imkanı sağlıyoruz. Bunların içerisinde Youtube, Facebook, Bing, eBay, Mynet, Sahibinden, HepsiBurada, MSN, Reklamz, Amazon, GittiGidiyor gibi büyük kitlelere hitap eden kuruluşlarda bulunuyor.

Hedef Kitlenizi seçin, sizin için en doğru reklam firması ile en uygun koşullarla anlaşalım. "Reklamalrım doğru kitleye ulaşıyor mu?" gibi aklınızda soru işaretleri kalmasın.  Kopyalama Hakaları © 2005-2018 KodKurdu.com’a Aittir. Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2005-2018 KodKurdu.com. All Rights Reserved.