Hakkımızda | Referanslarımız | İletişim    
 
 
 

 
Tasarım Hizmetlerimiz
KodKurdu Yazılım olarak tasarımlarımızı web ürünleri ve baskılı ürünler üzerine yapmaktayız. Bunlardan bazıları;

- Web Sitesi
- E-bülten, E-Kart ve E-posta
- Interaktif CD/DVD Tasarımı
- Kurumsal Kimlik Tasarımı
- Logo Tasarımı
- Kartvizit Tasarımı
- Poster ve Afiş Tasarımı
- Insert Tasarımı
- Dergi, Broşür ve Katalog Tasarımı
- İlan Tasarımı
- Kurumsal Kimlik Çalışmaları
 


Web Tasarım
Bu tür tasarımlar web site logonuz, web sitenizin genel görünümü, müşterilerinize gönderdiğiniz e-kart, e-bülten ve e-postalar, web sitenizde yayınlamayı planladığınız ürün resimleri, 2d/3d animasyonlar, hareketli web grafikleri gibi alanları kapsar. Kısaca sadece internet ortamında kullanılacak, dolayısıyla baskıya hazırlık gerektirmeyecek, her türlü grafik tasarımını kapsamaktadır.

Interaktif CD/DVD Tasarımı
Günümüzün en önemli medya elemanlarından biri olan Interactive cd (katalog cd) ülkemizde de gittikçe yaygınlaşmaktadır. Hem sürekli yenilenebilme imkanı hem de her türlü görsel malzemeyi bir arada sunabilme imkanı, CD'yi cazip bir tanıtım aracı haline getirmiştir. Internetaktif CD/DVD'ler çeşitli ebat ve boyutlarda bulunabilmektedir, içerik olarak ise ürün katalogları, görüntülü/sesli video animasyon çalışmaları, video sunumları gibi müşterilerinizi görsel yönden etkilemenizi sağlıyacak bir zemin hazırlıyoruz.

Grafik Tasarımı
KodKurdu, ekip çalışması ile grafik tasarım, medya planlama, strateji, basılı işler konularında hizmet verir.Fotoğraf çekimi, baskı uygulamaları gibi konularda profesyonellerle çalışır. Profesyonellik gerektiren dijital görüntüleme, foto-rötuşlama, illüstrasyon, 3D modelleme, web tasarımı ve animasyon hizmetlerini de verir. Gazeteler, dergiler, tabelalar, ilan panoları, etiketler, amblemler, televizyon ve sinema jenerikleri, afişler, broşürler, kataloglar vb. konularda firmanızın yıllık reklam ve tanıtım bütçesini, doğru yerlerde ve doğru şekillerde pekçok farklı alanda kullanabilmenizi, hedef müşterilerinize ulaşmanızı sağlar.

İlan ve Reklam - Medya Planlama
KodKurdu, reklam konusunda her aşamada sizlerle iletişim içinde olarak ortak karar almaktadır. İlan ve reklam, ticari veya sosyal amaç taşıyan görsel, işitsel, basılı duyurulardır. Günümüzde televizyon, radyo, gazete, dergi, bilboard, indoor, outdoor panolarda, sinemalarda, kapalı devre TV sisteminde vs. yayınlanır. Ticari amaç taşıyan reklamların maliyeti oldukça yüksektir. Marka olmuş firmalar veya marka hedefi olan firmalar satışlarını arttırmak ve isim yapmak için reklamlarına her yıl belirli bir bütçe ayırmaları gerekir. KodKurdu bütçenizi doğru şekilde yönlendirmenize yardımcı olur.

Promosyon
KodKurdu, firmanızın dönem dönem ihtiyaç duyabileceği promosyon malzemeleri konusunda tecrübeli endüstriyel tasarım yapan profesyonellerle sizi bir araya getirir. fiık, kaliteli üretim, geniş ürün yelpazesiyle promosyon, ajanda, eşantiyon, buklet malzemeleri ile tekstil tedariki ve baskısı yapar, hedef kitlenize sunabilmeniz için zamanında ulaştırır.

Hizmet Süreci Nasıl Gelişiyor?
Hizmet sürecimiz, projeniz için bize yapacağınız baş vurunun ardından şu şekilde gelişmektedir;
1- Baş vurunun değerlendirilmesi, hizmeti sağlayıp/sağlayamacağımızın tespiti.
2- Hizmeti sağlayabiliyorsak, sizden randevu alıyoruz, belirlenen günde toplanıp proje için ön plan çıkarıyoruz.
3- Şirket içindeki projeyi hazırlayacak uzman kişilerle ön planı incelenip, ayrıntılı hale getiriyoruz.
4- Yine uzmanlarımızın denetiminde, plan çerçevesinde sizin için işe başlayabileceğimiz tarihi, önizleme, demo ve teslim sürelerini belirliyoruz.
5- Tekrar sizden randevu alıp, ayrıntılı planı ve iş süresini konuşuyoruz.
6- Hazırlanan plan çerçevesinde ve tarihlerde anlaşma sağlandıktan sonra, sözleşme yapıyoruz.
7- Projenizi, web sitemizdeki hesabınızdan, anlık olarak izleyebilmeniz için, sisteme kaydedip işe başlıyoruz.


  Kopyalama Hakaları © 2005-2018 KodKurdu.com’a Aittir. Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2005-2018 KodKurdu.com. All Rights Reserved.